Så va det premiär för den nya sidan. Ny layout, men samma innehåll. Tangosailing 3.0 !
Nu är det wordpress 3.0 på webbhotellet Binero. Anledningen är väl att kunna göra lite mer med layouten så den blir lite egen. Några extra tillägg och sånt. Det har tagit sin tid. Jag har byggt från grunden utan några förkunskaper. Mitt i det hela uppdaterades wordpress och även temat jag valt, och naturligtvis tänkte jag att jag måste ha det senaste, och så var det nästan som att börja om. Med en massa buggar dessutom. Men nu tror jag att det ska funka.
Till höger har jag samlat länkar och annat gott. Först och främst en ordentlig ruta för kommentarena. Det är ju en viktig del i en blogg. Jag har även rensat bort seglingsbloggarna till en sida. Det blev helt enkelt för många till slut. Det kommer säkert även i fortsättningen att ske småförändringar på sidan. Nån widget, nån sida eller kanske nån färgklick här och där.
Nått som saknas? Eller nått som inte är bra?
Snyggt!!! Tack för en väldigt bra sida!
Ser jättebra ut Niklas. Tack för en kanonbra sida o snabba reportage.
Hälsningar
StefanK
http://www.dehlerdoris.blogspot,com
En redan bra sida blir bättre. Härligt med din rapportering som lägger mycket fokus på vad som händer här på ostkusten. Fortsätt så.